Ogródki na świeżym powietrzu- sezon na piwko czas zacząć! Jak ma się do tego reklama?

2a4eda3f9fe743978ee907a04cdf5cea

Gdy za oknem jest ciepło, liczne restauracje i bary przenoszą swoją działalność na zewnątrz. Miło jest zjeść posiłek czy napić się piwka poza ramami budynku, na świeżym powietrzu!

5333135850456a5dc8ee992b0d7964b4

Klimat ogródków jest na prawdę magiczny. Oczywiście głównie wpływ ma na to wiosenno- letnia pora i słoneczko. Komu chciałoby się siedzieć na podwórku w ulewę czy tym bardziej mróz? Ale oprócz tego to nie mit, że na podwórku smakuje lepiej! Inaczej człowiek chłonie, inaczej przyswaja.

parasole z nadrukiem

Inna kwestia to przemycanie reklamy za pomocą ogródków piwnych! Multum parasolów ma duży, marketingowy wpływ. A to dlaczego?

coca-cola-239140_640

Spotykane w ogródkach parasole z nadrukiem to gadżety, dzięki którym każda firma może wzmocnić swoją pozycję. Miejsca często uczęszczane przez ludzi powodują wzrost popularności marek, które uwidaczniają się w tych sferach. Przede wszystkim parasole reklamowe w głównej mierze odnoszą się do pojedynczych produktów. Nie ma zapewne osoby, która nie kojarzyłaby parasola coca- coli czy carlsberga.

904ca6b79d085d00cc01611bc11fabcb

W ogródkach parasole z nadrukiem najczęściej reklamują napoje chłodzące. Ale tego typu promocja może dotyczyć każdej firmy- tej mniej lub bardziej popularnej. Kolorowe parasole reklamowe mogą być wykorzystane na wiele sposobów- do handlu, ochrony przed słońcem na plaży, do organizacji targów, akcji promującej markę- wszędzie tam, gdzie jest szansa zostać zapamiętanym.

 

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s